Współpraca z Fundacją Medicover

Z dumą informujemy, że nasze Przedszkole, jako pierwsza placówka oświatowa w Pruszkowie, dołączyła do programu Fundacji Medicover!

Fundacja inicjuje i prowadzi międzynarodowe programy profilaktyczne oraz nowatorskie kampanie społeczne, które podejmują temat ważnych problemów zdrowotnych i medycznych, z jakimi boryka się polskie społeczeństwo. Aktywnie im przeciwdziała,upowszechniając  profilaktykę oraz najnowszą i praktyczną wiedzę. Oferuje swoim beneficjentom i podopiecznym bezpłatną pomoc, edukację, opiekę i wsparcie, ale również daje narzędzia i motywuje, by samodzielnie mogli stawić czoła trudnościom.

Nasze Przedszkole już skorzystało z wiedzy i doświadczenia Przedstawicieli Fundacji Medicover. Nie tylko poszerzyliśmy wiedzę, dotyczącą pierwszej pomocy, lecz również został nam przekazany sprzęt do ratowania życia w przypadku zakrztuszenia Lifevac! Mamy również dostęp do platformy, gdzie możemy rozwijać sprawność ruchową zarówno swoją, jak i naszych wychowanków! Dziękujemy i polecamy serdecznie innym placówkom!