Jasełkowy Dzień Babci i Dziadka

Tradycją naszego przedszkola jest, że przed Świętami, dzieci z najstarszej grupy występują z bożonarodzeniowym przedstawieniem. W tym roku w przedświąteczny nastrój wprowadziła nas grupa Sówek.

Występ ich był tak wyjątkowy, że postanowili przedstawić go również najstarszym członkom rodziny!

Jakby tego było mało, zaproszono grono osób z Klubu Seniora”! Okazało się, że wśród nich jest również najstarsza Seniorka w Pruszkowie!

Wszyscy zaproszeni Goście byli wzruszeni występem dzieci, które tego dnia wykazały się ogromnym skupieniem oraz profesjonalizmem. Na chwilę zapomnieliśmy, że nie są to aktorzy, lecz pięcio- i sześciolatki!

Dialogi przeplatały się z tańcem, kolędami oraz układami choreograficznymi. Rozrywka na najwyższym poziomie!

Na koniec Sówki uczciły Dzień Babci i Dziadka dodatkowymi wierszami oraz piosenkami związanymi z tym wyjątkowym Świętem. Taniec nowoczesny w strojach aniołów zrobił furorę na odbiorcach! Na zakończenie odśpiewaliśmy hucznie „Sto lat” i dzieci poczęstowały Gości słodką niespodzianką.

Wzruszony Klub Seniora w Pruszkowie złożył podziękowanie za zaproszenie

Pani Dyrektor, Marzenie Mączyńskiej.

Mamy wrażenie, że to początek pięknej współpracy!