Warsztaty z Architektką

Wszyscy wiedzą, że w przedszkolu wszystko się rozpoczyna, a marzenia w tym okresie są później realizowane w dorosłym życiu! Poznawanie ciekawych zawodów jest dla dzieci niebywałą okazją do rozwoju swoich zainteresowań i pasji. Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Chudzińskiej, Mamy Alicji z Grupy Sówek, mieliśmy możliwość poznania zawodu Architekta!

Pani Agnieszka zapoznała nas z narzędziami, których używa podczas projektowania, jak również tymi, którymi posługiwano się kiedyś.

Ponadto nauczyła nas kreślenia projektów w rzucie z góry- każda Sówka rysowała inną rzecz w domu, zgodnie z symbolami, używanymi przez tą grupę zawodową.

Pani Agnieszka pokazała nam swoje projekty, które uświadomiły dzieciom ogrom pracy przed rozpoczęciem budowy!

Na koniec mieliśmy możliwość zaprojektować w parach specjalne miejsca- szkoły artystyczne, pałace, a nawet pole campingowe!

Po tych projektach widać, że przedszkolaki złapały bakcyla! Dziękujemy za wspaniałe warsztaty, które poszerzyły naszą wiedzę i umiejętności!