Pożegnania nadszedł czas…

Jak szybko ten czas leci! Wydawałoby się, że dopiero wczoraj Sówki oraz Żabki przyszły do nas, a tu okazuje się, że obie grupy są najstarsze i już żegnają się z Przedszkolem, żeby rozpocząć dalszą naukę w szkole! Obie grupy zorganizowały pożegnanie, aby podziękować wszystkim za te wspólne lata. Sówki zrobiły niespodziankę i wystąpiły z przedstawieniem „Tadek- Niejadek”, które zaprezentowały na forum dzieci z przedszkola, a następnie przed Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. 

Dzieci wystąpiły tak przekonująco, że przeżywaliśmy wspólnie przygody Tadka i niektórzy musieli tłumić odruch nakarmienia chłopca!

     

Brawom nie było końca!

Następnie dzieci szybciutko przeobraziły się w kandydatów do Klasy I. W niejednym oku zalśniła łza podczas ich pożegnania oraz przemówienia Pani Dyrektor i Reprezentacji Trójki Grupowej!

Na koniec, gdy wszystkie podarunki i dyplomy przedszkolaków trafiły do właściwych rąk, wszyscy udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, gdzie przy fantastycznym poczęstunku, zorganizowanym przez Rodziców, mogliśmy odetchnąć po wrażeniach tego dnia! Życzymy wszystkim wesołych, słonecznych wakacji oraz powodzenia w szkole!