Spotkanie Pierniczkowe

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przedświąteczny czas wypełniony jest spotkaniami z najbliższymi. Atmosferę przygotowań czuć wszędzie, w każdej grupie, na każdym kroku. W naszym Przedszkolu wyraźnie było to widać, kiedy wszystkie grupy, choć nie w ten sam dzień, zaprosiły swoich Rodziców do wspólnego dekorowania!

Najczęściej zaczynaliśmy od dekorowania pierników, które dostaliśmy od Rady Rodziców. Pisaki, lukry, posypki i jadalne guziczki- wszystko było potrzebne i nie obowiązywała tu zasada „Im mniej tym lepiej”.

Grupa II robiła ogromny łańcuch z papieru kolorowego. Teraz mają go rozwieszonego przy suficie- zdobi całą salę!

Następnie był czas na ubieranie choinki. Tutaj też było dużo swobody w ilości dodatków.

Na koniec wszyscy usiedliśmy przy ubranej choince, bawiąc się wspólnie w różne zabawy, śpiewając kolędy i rozwiązując zagadki.

Szkoda, że Święta są tylko raz w roku! Już nie możemy się doczekać następnego spotkania!

Dziękujemy!