Giga-laurka dla Strażaków i Strażników Leśnych

Nasze Przedszkole chętnie bierze udział w projektach, zarówno miejskich, jak i ogólnopolskich.  Dowiedzieliśmy się, że jest organizowany konkurs na Giga-Laurkę dla Strażników Lasów! Są to zarówno Strażacy, jak i Leśnicy, bo to oni dbają, aby pożarów lasów było jak najmniej. W 2021 roku pożarów lasów, wywołanych przez człowieka, było 2400- na 3500 wszystkich zagrożeń ogniem! Dlatego też, chcąc uczcić Święto Lasu (21 marca) oraz Dzień Strażaka (4 maja) i Dzień Leśnika (5 maja) zorganizowano konkurs- wszystkie przedszkola zrobią laurki z tej okazji i prześlą ich zdjęcia, aby stworzyć jedną Giga- Laurkę dla naszych Bohaterów! 

Wszyscy w naszym przedszkolu tworzyli grupowe laurki i przesłaliśmy je na podany adres. Każda z nich jest inna, robiona różną techniką, lecz wszystkie miały jedno przesłanie: uczcić te Święta i sprawić Strażnikom Leśnym radość! Ponadto każde dziecko miało udział w tym projekcie, więc nie dziwi nikogo duma na ich twarzach!