Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony 15 września, świętujemy w naszym Przedszkolu już od ośmiu lat! Na początku nieśmiało, lecz z każdym rokiem z większą pompą! Podczas tych lat Nauczycielki występowały z przedstawieniem na podstawie książki Petera Reynoldsa „The dot” (Kropka), były również teatrzyki kukiełkowe, zabawy integracyjne, malowanie, wycinanie oraz ozdabianie według swojego pomysłu kropek. W tym roku dzieci tańczyły, rysowały, bawiły się i oglądały bajkę o tym samym tytule.

Niezależnie od sposobu, w jakim świętowały, cel pozostawał niezmienny- uzmysłowić wszystkim dzieciom, że każdy może stać się dobry w czymś, jeśli tylko w to uwierzy i włoży w działanie swoje serce. Najważniejsze w tym dniu jest odkrycie własnego potencjału i wiara w siebie!

Dobra zabawa, humor i moc atrakcji towarzyszyły nam przez cały dzień! Ciekawe, co wymyślimy za rok?