Dzień Dziecka

Nasze Przedszkole lubi zaskakiwać! Najważniejsze święto w roku, czyli Dzień Dziecka, było w naszej placówce obchodzone nie w jeden ale w ciągu dwóch dni! Rozłożyliśmy tą okoliczność po to, bo lubimy świętować, a także dlatego, że wszystkie dzieci są dla nas wyjątkowe i ważne! Kilka dni wcześniej rozpoczęły się tematy kompleksowe o dzieciach, zamieszkujących w różnych zakątkach świata. Nasi wychowankowie przypomnieli i utrwalili swoje prawa oraz obowiązki.

W Dniu Dziecka wykorzystaliśmy piękną pogodę na zabawy w ogrodzie na sprzęcie terenowym oraz dmuchanym zamku.

Nie obyło się bez brokatowych tatuaży i malowaniu na buziach pięknych motyli, tęczy, a także znaków superbohaterów!

Drugiego dnia odwiedził nas fantastyczny Iluzjonista, który pokazywał magiczne sztuczki! W pewnych momentach byliśmy przekonani, że naprawdę czaruje!

Jego występ wzbudził w nas ogromne pokłady emocji- tylko pozytywnych! W trakcie pokazu okazało się, że nasi Wychowankowie także mają magiczne paluszki!

Sprawiali, że obrazy się ruszały, a przedmioty znikały i pojawiały się gdzie indziej! Teraz już wiemy, kto sprawił, że nagle jest koniec roku i zaraz wakacje!

To były dwa dni pełne śmiechu, wyjątkowych niespodzianek, zabawy oraz pozytywnych emocji! Wrażenia zostaną z nami na długo!