Pożegnanie Lisków i Wiewiórek – wzruszające chwile w naszym przedszkolu

To były dwa wyjątkowe i pełne emocji dni w naszym przedszkolu! Najstarsze grupy – Liski oraz Wiewiórki – uroczyście pożegnały się z miejscem, które przez ostatnie lata było dla nich drugim domem.

We wtorek Liski rozpoczęły uroczystość, prezentując humorystyczną kompilację słowno-muzyczną pt. „Żegnamy Przedszkole”. Występ pełen był radości, wspomnień i dziecięcej szczerości, a niejedna scena wywołała uśmiech na twarzach zgromadzonych gości.

W środę na scenie pojawiły się Wiewiórki, które zaprosiły wszystkich do świata wyobraźni, przedstawiając spektakl teatralny „Spotkanie Bajek”. Mali aktorzy z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w bajkowe postacie, zachwycając publiczność swoją grą i przygotowaniem.

Kulminacyjnym momentem dla obu uroczystości był dostojny polonez do muzyki Wojciecha Kilara. Ten piękny i podniosły występ wzbudził ogromne wzruszenie i stanowił symboliczne przejście dzieci do kolejnego etapu edukacji.

Po części artystycznej przyszedł czas na pożegnania. Dzieci złożyły podziękowania swoim Nauczycielkom oraz Pracownikom przedszkola, a Dyrekcja i wychowawcy skierowali do absolwentów oraz ich Rodziców wiele ciepłych słów i życzeń na przyszłość. Uroczystość zakończyło wręczenie dyplomów i nagród, które były pięknym podsumowaniem przedszkolnej przygody. Po tych wzruszających chwilach wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów, wspomnień i ostatnich chwil spędzonych razem w przedszkolnych murach.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów, odwagi w odkrywaniu świata oraz samych pięknych chwil na dalszej drodze edukacji!