Piknik w ogrodzie

28 września nasze Przedszkole odwiedziło mnóstwo wspaniałych Gości. Z okazji „Dnia Jabłka” zorganizowany został „Piknik w ogrodzie”, na którym bawiły się dzieci z naszego przedszkola, ich rodzeństwo, rodzice, a nawet dziadkowie! Słowem- bawiliśmy się rodzinnie!

Początek imprezy był wzruszający i lekko sentymentalny, bowiem żegnaliśmy Panią Małgosię, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Następnie były różnego rodzaju zawody- oczywiście o tematyce jabłkowej. Wystartowaliśmy w zawodach z owocem na łyżce- dodatkowe utrudnienie polegało na tym, że trzeba było trzymać rodzica za rękę.

Były również zawody w rzutach do celu, slalom oraz oczywiście wyścigi w workach- choć nietypowe, bowiem w naszych torbach znajdowały się dzieci, a nie jabłka!

Nie zabrakło kącika artystycznego, w którym można było rozwiązać zagadki, dowiedzieć się czegoś o owocach, wypełnić labirynt, złożyć puzzle czy po prostu pokolorować własne jabłko!

Na koniec wszyscy zrelaksowali się przy pysznych przekąskach, przygotowanych przez naszych cudownych rodziców, herbatce lub soczku!

Już nie możemy doczekać się następnych spotkań! Dziękujemy za tak liczną obecność i świetną zabawę!