Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny odbył się 3 czerwca. Podczas imprezy było moc atrakcji!

Na samym początku dzieci powitały zebranych Rodziców swoim występem- każda grupa zaśpiewała oraz zadeklamowała wiersze z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Następnie wszyscy zaśpiewali piosenkę po angielsku, zgodnie z ich grupą wiekową. Wielki finał obejmował piosenkę „Weź mnie na ręce” wykonaną jednocześnie przez wszystkie grupy z układem choreograficznym, co przy setce dzieci jest nie lada wyczynem!

Po występach galowych przyszła pora na życzenia od Pani Dyrektor, Marzeny Mączyńskiej. Po nich nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”, sponsorowane przez firmę Bambino. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Po tych emocjach było już tylko więcej atrakcji! Skakanie na dmuchanym zamku, gonitwa za bańkami mydlanymi, dyskoteka oraz malowanie twarzy to tylko nieliczne aktywności, które umilały nam czas w ogrodzie. Przepyszna zupa, ugotowana przez nasze Panie z kuchni, a także mnóstwo ciast, sałatek i przekąsek, przyniesionych przez Rodziców, dopełniały dzieła.

Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem, a wszyscy goście, opuszczający przedszkole, robili to z szerokim uśmiechem na twarzy!