Piknik Rodzinny

W przeddzień Dnia Mamy w naszym ogrodzie odbył się „Piknik Rodzinny”, na którym świętowaliśmy zbliżające się święta obojga Rodziców. Popołudniowe spotkanie rozpoczęliśmy od występów dzieci z piosenkami i wierszami, a następnie wszystkie grupy zaśpiewały wspólną piosenkę oraz chóralne „Sto lat dla Mamy i Taty”.  Pani Dyrektor złożyła obecnym Rodzicom serdeczne życzenia, do których przyłączyli się wszyscy zgromadzeni.

Po takim otwarciu imprezy nastąpiła mniej oficjalna część pikniku. Atrakcjom nie było końca! Począwszy od dmuchanego zamku, poprzez łapanie i robienie giga-baniek, aż do brokatowych tatuaży i malowania buzi! Nie możemy również pominąć przepysznego poczęstunku, zorganizowanego przez Rodziców! Na koniec zaplanowaliśmy taniec pod chmurką przy repertuarze dziecięcym!

 

 

 

Fantastyczna pogoda, jakby specjalnie dla nas, sprawiła, że trudno się było rozstać! Do zobaczenia za rok!