Bal Przebierańców

Wszystkie dzieci czekają na to wydarzenie cały rok! Emocje na tydzień przed są na wysokim C, wszyscy już wiedzą, za kogo będą się przebierać i jakie akcesoria będą mieć. Kiedy nastaje ten upragniony dzień nie ma dziecka, które nie idzie z radością do przedszkola!

Po śniadaniu zaczyna się wielki rozgardiasz- dzieci się przebierają! Ktoś nie może poradzić sobie z rajstopami, inny usiadł na różdżce czarodziejki (czy nadal będzie działać?)… Chaos trwa dobre pół godziny, po czym rozpoczyna się ten wyczekiwany BAL!

Przez dwie godziny tańców, zabaw, zawodów i zagadek nikt nie jest zmęczony, smutny czy znudzony.

Wszyscy- i dzieci, i dorośli- bawią się przy rytmach samby, lambady czy cha-chy. I oczywiście, wszystkie przedszkolaki są zdziwione zakończeniem: CO? TAK SZYBKO?

Zostały jeszcze pamiątkowe zdjęcia i powracamy do spokojnego rytmu naszych dni. Na szczęście wrażenia są z nami jeszcze przez całe popołudnie, a zdjęcia przypomną nam te cudowne chwile!