AKCJE CHARYTATYWNE

 

ZBIÓRKA MAKULATURY I BATERII

Wszyscy wiemy, jak ważne jest nasze środowisko. Uwielbiamy włączać się w akcje mające na celu jego dobro. Taką właśnie inicjatywą jest zbiórka makulatury i baterii. W holu przedszkola umieszczone są pojemniki na zużyte baterie oraz pudło na makulaturę. Im więcej oddamy, tym większą frajdę mają dzieci, tym większą nagrodę otrzymają, a środowisko będzie zdrowsze! Zapraszamy do aktywnej zbiórki!

GÓRA GROSZA

W tym roku szkolnym podjęliśmy się ponownie zbiórki groszy w ramach akcji "Góra Grosza". W zeszłym roku zebraliśmy prawie pięć kilogramów jedno- dwu- pięciogroszówek! Zobaczymy, czy w tym roku pobijemy rekord!

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM

Od 7 grudnia zbieramy suche artykuły spożywcze w ramach akcji organizowanej przez Harcerzy w Pruszkowie "I Ty możesz zostać św. Mikołajem!". Dary wkładamy do specjalnego pojemnika w korytarzu przedszkola!

 

WIGILIA DLA ZWIERZĄT

Razem z Przedszkolem "Słoneczko" zbieraliśmy rzeczy dla zwierząt: karmy, puszki, kołdry, itp. Nasze zbiory zostały przekazane do Fundacji "Znajdki", która opiekuje się porzuconymi psami i kotami. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!